Atrakcje dla dzieci na Majorce

Hiszpańska wyspa Majorka jest idealnym miejscem na rodzinny urlop. Nie brakuje tutaj atrakcji dla najmłodszych turystów. Gdzie warto wybrać się z dziećmi?

Oceanarium Marineland

To jedno z miejsc, w które warto zabrać dzieci. Położone w miejscowości Calviá jest jedynym miejscem na wszystkich wyspach wchodzących w skład archipelagu, w którym można zobaczyć foki, delfiny, kolorowe papugi, egzotyczne żółwie, rekiny, krokodyle i mnóstwo innych egzotycznych zwierząt. Marineland łączy w sobie rezerwat przyrody, centrum edukacyjne i park rozrywki. Mini Park Wodny jest przeznaczony dla najmłodszych gości.

Aquacity

Na wyspie jest mnóstwo aquparków, największy z nich to Aquacity. Godzinne pokazy lwów morskich i delfinów to tylko jedna z atrakcji w tym wodnym świecie. Aquacity jest doskonale przystosowany dla najmłodszych dzieci. Czekają na nich zjeżdżalnie w kształcie zwierząt i brodziki.

Western Water Park

To kolejne miejsce, w które warto zabrać dzieci. Park nawiązuje tematycznie do Dzikiego Zachodu. Od Palma de Mallorca dzieli go około 17 kilometrów.