Wspaniałe właściwości żurawin, aloesu i noni

Matka natura zostawiła ludziom mnóstwo dobroczynnych roślin, które skutecznie i bezpiecznie wspomagają nasze zdrowie. Niedoceniana jest np. żurawina. Tymczasem jej owoce wykazują właściwości antybakteryjne, pomagają także w zapobieganiu infekcjom dróg moczowych i pęcherza. Owoce żurawiny zawierają sporo witaminy C i witamin z grupy B, a także potas, wapń, fosfor, sód i żelazo.

Żurawinę można spożywać na surowo lub np. wypić herbatkę z suszonych owoców. Bardzo dobrym sposobem jest także picie syropów z żurawiną. Godnym polecenia preparatem jest AkuCran Akuna. To syrop o przyjemnym smaku, który polecany jest osobom, które zmagają się z nawracającymi i uporczywymi stanami zapalnymi dróg moczowych (w tym pęcherza). Chorują często na anginę, mają problem ze stanami zapalnymi dziąseł i przyzębia lub narzekają na dolegliwości żołądkowe. Środek wspiera także prawidłowy rytm serca oraz funkcjonowanie układu nerwowego.

AkuCran to suplement diety oparty w dużej mierze na wyciągach z żurawiny. W preparacie można także znaleźć ekstrakty z aloesu, granatu i owocu noni. Aloes cechuje się właściwościami przeciwzapalnymi i oczyszczającymi. Dzięki niemu możliwa jest skuteczna walka z nerwobólami i reumatyzmem. Dodatkowo roślina ta wpłynie pozytywnie na układ odpornościowy. Noni natomiast to owoce znane mieszkańcom Polinezji. Od kilku lat zdobywają one popularność w Polsce i Europie. Nic dziwnego – owoce tej rośliny zapobiegają miażdżycy, działają przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. Noni wykazuje także delikatne działanie przeciwbólowe.